Акт приймання-передачі відремонтованих реконструйованих та модернізованих об'єктів (Типова форма №ОЗ-2)

Бланк акту приймання-передачі відремонтованих реконструйованих та модернізованих об'єктів (Типова форма №ОЗ-2) затверджено наказом Міністерства статистики №352 від 29.12.95 р.

Бланк типової форми №ОЗ-2 використовується підприємствами усіх форм власності для первинного обліку основних засобів, які перебували у процесі ремонту (планового чи позапланового), реконструкції або модернізації.

В “шапці” типової форми №ОЗ-2 вписується назва підприємства та його реєстраційний код, робиться відмітка про затвердження цього документу керівником, а також проставляється його дата і номер.

В табличній частині вносяться дані про місце, куди буде направлено об'єкт основних засобів, вказуються рахунки та субрахунки його обліку, сума, на яку проведені роботи, заводський та інвентарний номери. Під табличною частиною вписується номер замовлення на проведення відповідних робіт, період їх проведення та підтверджується або спростовується факт виконання ремонтних, модернізованих або реконструкційних змін в об'єкті основних засобів.

На зворотному боці типової форми №ОЗ-2 ставляться підписи відповідальних посадових осіб підприємства, які виконували роботи та прийняли об'єкт основних засобів в експлуатацію. Окрім цього, заповнюється бухгалтерська довідка про кошторисну та фактичну вартість виконаного обсягу робіт та ставиться підпис відповідального робітника бухгалтерії.

Скачати бланк акту приймання-передачі відремонтованих реконструйованих та модернізованих об'єктів (типова форма №ОЗ-2) можна за посиланням нижче.

Коментарі

Спасибо!!!!

Благодарю

Спасибо

Додати новий коментар