Акт про установку пуск та демонтаж будівельної машини (Типова форма №ОЗ-5)

Форма бланка акту про установку, пуск та демонтаж будівельної машини (Типова форма №ОЗ-5) затверджена наказом Міністерства статистики №352 від 29.12.95.

Типову форму №ОЗ-5 використовують будівельні та підрядні підприємства усіх форм власності для організації роботи на ділянці будівельних машин та обладнання.

Бланк типової форми №ОЗ-5 має дві сторінки:

  • На титульній сторінці вписується назва підприємства та її реєстраційний код. Потім послідовно вписуються ПІБ відповідальних осіб, які передають та отримують для роботи будівельне обладнання. Наводяться всі реєстраційні дані будівельної машини, зокрема наводиться її потужність, паспортний та інвентарний номери, вказується місце роботи та перелік допоміжних пристосувань та обладнання (якщо є), яке може використовуватись спільно з будівельною машиною. Наприкінці сторінки її підписують: технік з безпеки, механік будівельної дільниці та представник машинної бази.
  • На зворотному боці бланка типової форми №ОЗ-5 заносяться дані про повернення обладнання після використання на будівельній дільниці. Тут також зазначаються ПІБ відповідальних за передачу осіб, вказується стан, в якому перебуває будівельна машина та вартість ремонту (якщо він потрібен). Наприкінці сторінку підписують механік будівельної ділянки та представник машинної бази.

Скачати бланк акту про установку пуск та демонтаж будівельної машини (Типова форма №ОЗ-5) ви можете за посиланням нижче.

Коментарі

Спасибо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Спасибо большое при большое!!!

Спасибо огромное выручили очень Процветания

Додати новий коментар