Акт на списання автотранспортних засобів (Типова форма №ОЗ-4)

Бланк акту на списання автотранспортних засобів (Типова форма №ОЗ-4) затверджено наказом Міністерства статистики №352 від 29.12.95 р.

Бланк типової форми №ОЗ-4 використовується підприємствами усіх форм власності для первинного обліку автотранспортних засобів, з метою документування процесу списання їх залишкової балансової вартості.

Бланк акту на списання автотранспортних засобів складається з чотирьох сторінок:

  • На першій сторінці у табличній частині конкретизується інформація про об'єкт основних засобів, який списується. Зокрема наводиться інформація про те де знаходився автотранспортний засіб (цех, відділ, тощо), вказуються облікові рахунки бухгалтерського обліку, заводські і інвентарні номери, норми амортизації, рік випуску та вводу в експлуатацію, тощо.
  • На другій сторінці приводиться технічна характеристика агрегатів та вузлів автотранспортного засобу.
  • На третій сторінці комісія з ліквідації робить свої висновки, які заносяться у спеціальні графи та підписує документ у повному обсязі.
  • Якщо в результаті ліквідації автотранспортного засобу з'явилися деталі та вузли, які мають бути оприбутковані на баланс підприємства, то всі вони заносяться до таблиці на четвертій сторінці. Окрім цього на цій сторінці робиться остаточний розрахунок результатів списання, який підписує особисто головний бухгалтер.

Скачати бланк акту на списання автотранспортних засобів (Типова форма №ОЗ-4) можна за посиланням нижче.

Коментарі

Спасибо большое при большое!!!

Спасибо, не пришлось ехать за ним на работу через весь город в пробках и жаре!!!

Спасибо большое, очень удобно и быстро

Додати новий коментар