Прибутковий касовий ордер (форма №КО-1)

Прибутковий касовий ордер бланк затверджений Постановою Національного банку України «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні»от 15.12.2004 № 637, а саме у додатку 2 до цього положення.

Останні зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті України були внесені відповідно до Постанови правління Національного банку України «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» від 06.06.2013 № 210. Зміни набрали чинності першого вересня 2013 року.

Прибутковий касовий ордер бланк скачать який ви можете на цій сторінці безкоштовно та на високій швидкості, використовується всіма підприємствами, установами та організаціями на Україні. Щодо фізичних осіб – підприємців, то вони використовувати прибутковий касовий ордер не зобов’язані, проте ніхто їм не забороняє його використовувати в цілях оформлення оприбуткування готівки та видачі покупцю документу, що підтверджує передачу грошей та права власності на товар.

Прибутковий касовий ордер складається з двох частин. У формі прибуткового касового ордеру вказуються реквізити підприємства, номер та дата документу, а також інформація про господарську операцію: кореспондуючий рахунок, сума цифрами, від кого прийняті кошти та на якій підставі. Після прийняття коштів, надавачу коштів видається квитанція до прибуткового касового ордеру.

Скачати бланк зразок форму приклад прибуткового касового ордеру ви можете на цій сторінці.

Коментарі

Спасибо за актуальную форму документа

Спасибо за форму

Спасибочки! Так легко и быстро!

gghf

dsf

Додати новий коментар