Платіжне доручення

Відповідно до пункту 1.30 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» від 05.04.2001 № 2346-III платіжне доручення - розрахунковий документ, який містить доручення платника банку, здійснити переказ визначеної в ньому суми коштів зі свого рахунка на рахунок отримувача.

Платіжне доручення бланк затверджено Постановою правління Національного банку України «Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті» від 21.01.2004 № 22. Останній раз у вказану постанову вносилися зміни Постановою Національного банку України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» від 28.12.2012 № 590. Зміни набрали чинності з 08.02.2013 року.

Бланк платіжного доручення скачать який ви можете на цій сторінці безкоштовно та на високій швидкості можуть використовувати всі без виключення підприємства, установи та організації а також фізичні особи – підприємці для здійснення переказів безготівкових коштів на розрахункові рахунки інших отримувачів.

Форма платіжного доручення містить інформацію про повні реквізити отримувача коштів: його код за ЄДРПОУ або РНОКПП, реквізити банківського рахунку, суму коштів, що переказуються, а також призначення платежу. Заповнення призначення платежу у бланку платіжного доручення в деяких випадках (наприклад при перерахуванні платежів до бюджету) має свої особливості, які прописані у нормативно – правових документах.

Скачати бланк форму приклад зразок платіжного доручення ви можете на цій сторінці.

Коментарі

Спасибо огромное.

Огромное спасибо! Выручили! Удачи Вам!

спасибо! скачал :) все чудненько!

Додати новий коментар