Подорожній лист вантажного автомобіля (типова форма 2-ТН)

Подорожній лист вантажного автомобіля (типова форма №2-ТН), затверджена наказом Мінтрансу та Мінстату «Про затвердження типових форм первинного обліку роботи вантажного автомобіля» №488/346 від 29.12.1995 р. Наказ втратив чинність 23.07.2013 р., однак формою не заборонено користуватися. Підприємство має право самостійно розробити форму маршрутного листа, або використовувати стару форму.

В шапці листа передбачено заповнення загальних відомостей про автомобіль, а саме марка, державний номер, тип, інформація про причепи,показання спідометру, пробіг та графік виїзду-заїзду. Також зазначаються дані водія та супроводжувальних осіб.

В таблиці рух пального зазначається кількість виданого пального, його марка, фіксується кількість при виїзді та при поверненні. Таблиця завдань для водія передбачає надання інформації про те, в чиє розпорядження поступає водій, який вантаж і на яку відстань перевозить, вага вантажу, час прибуття та вибуття. Медичний працівник обов’язково повинен засвідчити стан здоров’я водія, а механік - технічний стан автомобіля до та після рейсу, про що робиться відповідна позначка у бланку.

Таблиця результатів роботи заповнюється після повернення автомобіля. В ній зазначається витрата пального, час перебування у русі, кількість їздок, скільки перевезено вантажу.

Подорожній лист вантажного автомобіля (типова форма 2-ТН) можна скачати безкоштовно перейшовши за посиланням.

Додати новий коментар