Подорожній лист службового легкового автомобіля (форма №3)

Бланк подорожнього листа службового легкового автомобіля (форма №3), затверджений наказом Державного комітету статистики №74 від 17.02.98, який на сьогоднішній день втратив чинність. Тобто, на даний момент бланк подорожнього листа легкового автомобіля не затверджений жодним нормативним документом. Тому підприємства можуть як розробити свій власний бланк, так і використовувати старий в якості своєї форми.

Подорожній лист службового легкового автомобіля це первинний документ, який заповнюється водієм легкового автомобіля щодня та здається в бухгалтерію підприємства. На його підставі бухгалтерія здійснює облік використання основного засобу, нараховує зарплату водієві, тощо.

Бланк подорожнього листа службового легкового автомобіля має “шапку” та чотири розділи. В “шапці” форми №3 ставиться штамп підприємства, вписується номер та дата складання, вказується режим роботи водія, марка, державний та гаражний номер автомобіля, ПІБ водія, та його приналежність до бригади чи колони.

Перший розділ називається «Завдання водію», тут наводять інформацію про те у чиєму розпорядженні перебував автомобіль, а також час його прибуття та вибуття.

Другий розділ називається «Робота водія та автомобіля», тут водій вписує фактичні показники спідометра при виїзді та поверненні до гаражу, а також фактичний час перебування за кермом автомобіля. Окрім цього робляться відмітки про те, що водія допустили до виконання службових обов'язків (лікар, механік), вписуються реквізити його водійського посвідчення, ставить підпис диспетчер, який видав йому завдання.

Третій розділ називається «Рух пального», тут водій вказує марку пального яку використовує автомобіль, а також його кількість (отриману, використану та залишок).

Четвертий розділ називається «Результати роботи автомобіля», він знаходиться на зворотному боці форми №3 і його заповнює бухгалтерія підприємства. Тут, зокрема, проводяться розрахунки витрат пального, загального пробігу автомобіля, часу перебування у наряді, зарплати водія, тощо.

Наприкінці бланк типової форми №3 підписує особа яка користувалась автомобілем та відповідальний співробітник бухгалтерії підприємства.

Скачати бланк подорожнього листа службового легкового автомобіля (форма №3) можна за посиланням нижче.

Додати новий коментар